هزارپیشه بروزترین رسانه مجازی استان ایلام
ssssssssss
 • خانه
 • موضوعات
 • انتخابات
 • کانال
  ×

  منوی بالا

  منوی اصلی

  دسترسی سریع

  اخبار سایت

  true
  true

  ویژه های خبری

  true
      امروز  سه شنبه - ۵ مرداد - ۱۴۰۰  
  true
  true
  ایلام رتبه ۵ پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی در کشور را به خود اختصاص داده است.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، جهانگیر رستم زاد روز سه شنبه در نشست شورای مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی با حضور مدیرعامل صندوق کار آفرینی امید اظهار داشت: با وجود ظرفیت های عظیم خدادادی که در استان وجود دارد اما منابع داخلی بانک های استان جوابگو نیاز برای راه اندازی واحدهای تولیدی و سرمایه در گردش کافی نیست.

  وی افزود: نتیجه همدلی و اهتمام تمامی مدیران استان موفقیت در حوزه اشتغال، جذب سرمایه‌گذاری در بخش های مختلف از جمله نفت گاز و پتروشیمی بود.

  معاون استاندار ایلام تاکید کرد: ایلام رتبه ۵ پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی در کشور را به خود اختصاص داده است.

  رستم زاد با اشاره به روزهای پایانی فعالیت دولت دوازدهم اضافه کرد: تا هر لحظه ای که پستی در اختیار داشته باشیم وظیفه داریم پیگیر مسایل و مشکلات باشیم.

  وی یادآور شد: همدلیو همکاری خوبی میان مدیران وجود دارد که نتیجهاین دستاورد موفقیت در حوزه اشتغال و جذب سرمایه‌گذاری در بخش های مختلف بوده است.

  معاون اقتصادی استاندار ایلام گفت: همچنین در بحث اعطای تسهیلات اشتغالزایی روستایی با همکاری صندوقکار آفرینی و توسعه تعاون پرداخت های خوبی داشته ایم.

  رستم زاد افزود: اکنون منابع داخلی بانک ها در استان کم است و نگاه به ایلام باید با حمایت بانک های مرکزی با اختصاص اعتبار افزایش یابد.

  مدیرعامل صندوق کار آفرینی امید کشور نیز در این دیدار گفت: این صندوق در بخش های مختلف همواره برای ایجاد اشتغال با توجه به مسئولیت اجتماعی ورود کرده است.

  اصغر نوراله زاده اظهار داشت: مجریان طرح ها هر میزان سپرده گذاری کنند ما ۲ برابر تسهیلات ارائه می دهیم و برای افزایش ظرفیت اشتغال و توسعه محلی پای کار هستیم و این اقدام در خوزستان و خراسان جنوبی صورت گرفته است.

  وی یکی ازمزیت های استان ایلام را مرز اعلام کرد و گفت: در این زمینه می توان کسب و کار های خوبی برای توسعه فراهم کرد و اعتبار مناسبی برای راه اندازی آنها اختصاص داد

  true
  برچسب ها :

  این مطلب بدون برچسب می باشد.

  true
  true
  true

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

  
  true