هزارپیشه بروزترین رسانه مجازی استان ایلام
ssssssssss
 • خانه
 • موضوعات
 • انتخابات
 • کانال
  ×

  منوی بالا

  منوی اصلی

  دسترسی سریع

  اخبار سایت

  true
  true

  ویژه های خبری

  true
      امروز  سه شنبه - ۵ مرداد - ۱۴۰۰  
  true
  true
  ایرج مقدم ( ۴۶١ ) از نگاه نخبگان، صاحب نظران، فعالین رسانه‌ای، روزنامه نگاران و رسانه‌های استان ایلام

  ‍ ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

   

  🆗 ایرج مقدم ( ۴۶١ ) از نگاه نخبگان، صاحب نظران، فعالین رسانه‌ای، روزنامه نگاران و رسانه‌های استان ایلام

  ____________________________

   

  ✍دکتر ستار کیخاوندی؛ عضو علمی دانشگاه علوم پزشکی

   

  _____________________________

   

  رسانه هزارپیشه به مدیرمسئولی مهندس ایرج مقدم از رسانه‌های پیشرو استان در تمام حوزه ها مطالبه گر و ارتقادهنده سطح دانش عمومی بوده و به ویژه در دو بخش سلامت جسمی و روانی جامعه همیار حوزه بهداشت و درمان بوده است. ایام کرونا رسانه وزین هزارپیشه در کنار کادر درمان همواره برای سلامت روانی جامعه نقش یک مدافع سلامت ایفا کرد.

  اینجانب ضمن تقدیر از زحمات ایشان ورود به عرصه شورای شهر را گام موثری برای توسعه اجتماعی شهر ایلام می‌دانم و برای مقدم که جسورانه مطالبات مردم را دنبال می‌کند آرزوی موفقیت دارم؛ و امیدوارم با حمایت قاطع مردم؛ جایگاه مطالبه گری وی مشروعیت بیشتری پیدا کند؛ و مردم قدردان زحمات چندین ساله وی باشند.

  ✅ستاد مجازی مهندس ایرج مقدم(۴۶۱)

   

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

  🆗 مقدم ( ۴۶١ ) از نگاه نخبگان و صاحب نظران استان

  ________________________

  نگاه راهبردی ؛ تفکر سیستمی ؛ روحیه پیگیر

  ✍دکتر نبی امیدی؛ عضو علمی دانشگاه پیام نور

   

  _________________________

   

   

  در حوزه مسائل شهری؛ محلی و اجتماعی بواسطه تاثیر مستقیم فعالیت ها و عملکرد بر زندگی اقشار مختلف ؛ خصلت های متمایزی مورد نیاز است.

   

  ۳ ویژگی اصلی و شناخته شده مهندس مقدم که باعث ایجاد نوعی تمایز در ایشان شده است ؛ داشتن نگاه راهبردی ؛ تفکر سیستمی و کل نگر و نیز روحیه پیگیر در انجام امور است.

   

  تجمیع این ۳ ویژگی که جملگی در راستای ارتقا کارایی و اثربخشی افراد است باعث عملکرد بهینه بخصوص در مسائل اجتماعی و شهری خواهد شد.

   

  همراه شدن این ویژگی های مدیریتی ؛ با خصلت های فردی در آقای مهندس ایرج مقدم (نظیر شجاعت در گفتار و رفتار ؛ فعالیت رسانه ای ؛ برخورداری از سلامت رفتاری و حسن شهرت) قطعا نوید بخش قرارگیری امور در مسیری صحیح و مناسب خواهد بود.

   

  برهمین اساس؛ اینجانب ایشان را در خور حمایت یافتم و امیدوارم آقای مهندس مقدم پاسخی درخور و شایسته به اعتماد و اطمینان مردم در مهمترین مرکز تصمیمات شهری و محلی (شورای شهر) داشته باشند‌.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

  🆗 مقدم ( ۴۶١ ) از نگاه نخبگان و صاحب نظران استان

  ________________________

  دغدغه های مقدم

  ✍عظیم پیرانی؛ روزنامه نگار و فعال رسانه ای

   

   

   

  امروزه اکثر جوامع به نقش مثبت رسانه ها در آگاهی بخشی افراد، توسعه جامعه و ارتقای کیفیت زندگی آنها آگاه و در این مبحث تردیدی ندارند و حضور رسانه ها و نقش آن در زندگی افراد و تحولات جامعه برکسی پوشیده نیست. یکی از حوزه های مهم در بحث سیاستگذاری رسانه های توجه رسانه ها به موضوع و بحث منافع عمومی و مطالعه عمل دستگاه های اجرایی و نهادهای مدنی در هر جامعه ای است.

   

  توجه رسانه ها به بحث منافع عمومی و ایجاد احساس رصد مشکلات مردمی از سوی رسانه ها در اقبال عمومی مردم از رسانه ها و مدیران رسانه ها نقش مهمی دارد، امروزه نیز با پیشرفت تکنولوژی و افزایش رسانه ها و ارتباطات، جوامع از حالت سکون خارج شده و به سمت تغییر و نوآوری و پیشرفت، حرکت می کنند و بر این اساس می توان گفت که رسانه ها نقش بسیار مهمی به عنوان بازوان مطالبه گر مردم در ارتباط با سازمان ها و نهادهای مختلف دارند.

   

  از سوی دیگر شوراهای اسلامی شهر و روستا نقش بسیار مهم و همراستایی با رسانه ها در راستای تحقق حقوق شهروندی با بهره گیری از رای و نظر مردم در اداره امور شهری برای زیست مناسب در مرحله اول و فراهم آمدن امکانات لازم برای رفاه شهروندان می توانند داشته باشند.

   

  در فصل هفتم و اصل یکصد قانون اساسی به خوبی کارکردهای شوراهای اسلامی شهر و روستا بیان شده است، اما یک عضو شورای شهر باید چه خصوصیاتی داشته باشد،؟ یک عضو شورای شهر باید به شرح وظایف خود آگاه، به نیازهای شهر و روستا واقف، و دارای تفکر انتقادی خوب باشد، تفکر انتقادی یعنی توانایی تحلیل مسائل و برنامه ها از یک سو و چینش ابزارهای در دسترس و راه حل های ممکن برای حل مشکل و قدرت تصمیم گیری باشد.

   

  اما جامعه ما و نیازهای آن در شرایط امروز تغییر کرده و ضروری است ما هم فکر و اندیشه خود را از حصار اندیشه های بسته و کوتاه خارج سازیم و برای شورای شهر و مدیریت شهری کسانی را انتخاب کنیم قبل از هر چیز با شرح وظایف شوراها آشنا بوده، آگاه به نیازهای شهر بوده و دارای تفکر انتقادی و البته پاسخگو باشند.

   

  «ایرج مقدم» مدیر مسئول رسانه هزارپیشه امروز پای در عرصه انتخابات شورای اسلامی شهر ایلام نهاده است، او که خود مدیریت رسانه ای در استان با جمعیت زیادی مخاطب را برعهده دارد، خارج از هر گونه دیدگاه و سلیقه سیاسی، عزم خود را برای حضور در شورای اسلامی شهر ایلام جزم کرده است.

   

  تجزیه و تحلیل فعالیت رسانه ای او نشان می دهد که فردی دغدغه مند و پیگیر امورات مردمی است و همواره بر نقش و رسالت رسانه ای خود تاکید داشته و دارد، دیروز مقدم مطالبه گر عرصه رسانه برای منافع عمومی بود و امروز می خواهد در شورای اسلامی شهر ایلام این روحیه مطالبه گری به محک و آزمون تجربه بگذارد تا آنچه دغدغه اوست در سنگری دیگر با موفقیت برای تحقق مطالبات مردم رسالت خویش را به سرانجام برساند.

   

  رای برآمده از خواست عمومی شهر ایلام و روحیه و تجربه رسانه ای او می تواند زمینه ساز بروز یک عضو موفق شورای اسلامی شهر باشد و برای او آرزوی موفقیت می کنیم که البته با رای مردم عزیز شهر ایلام به طور قطع حاصل می شود.

   

   

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

   

  🆗 مقدم ( ۴۶١ ) از نگاه نخبگان و صاحب نظران استان

  ________________________

   

  ✍دکتر ایرج خالصی؛ وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه

   

  _________________________

   

  در جهان امروز اصحاب رسانه از احترام واهمیًت خاصی برخوردارند، با شجاعت و از خودگذشتگی و پافشاری ازحقوق قانونی شهروندان وهمه ی آحاد جامعه دفاع می کنند؛ خواسته های مشروع مردم را به گوش مسُولین می رسانند؛ و برای تحقق آن مطالبات نهایت کوشش خود را به کار می برند؛ ودراین راستا مهندس ایرج مقدم مدیر فهیم وشجاع سایت معروف و وزین “هزار پیشه” که از دید مردم شریف وحق شناس ایلام شخصیًتی است از اصحاب رسانه از طریق سایت هزار پیشه وحتی خارج از آن با تمام وجود کمبود های جامعه را مطرح و از حقوق قانونی و مطالبات مشروع شهروندان شهر ایلام و استان ایلام دفاع نموده و همواره از دل وجان حتی به بهای آزادی خویش در جهت تحقق و به نتیجه رسیدن خواسته های مشروع وقانونی و به حقً مردم پا فشاری نموده است؛ بنابراین حضور فردی که دارای تجربه و سوابق مدیریتی در حوزه پتروشیمی و دانشگاه داشته است؛ و دفاع از حقوق و مطالبات شهروندان از دغدغه های وی می باشد؛ در شورای شهر از اهمیت فراوانی برخوردار است و شایستگی ویژه ای برای انتخاب و عضویت در شورای شهر ایلام رادارد؛ وبه همین جهت آنان که عشق وعلاقه به بهبود وضعیت اجتماعی خود و اعتلای آنرا دارند، آقای مهندس ایرج مقدًم را کاندیدائی شایسته واصلح برای انتخاب وعضویت در شورای شهر می دانند؛ وبه ایشان رای خواهند داد.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

   

  ◻️ برای ایرج مقدم و دغدغه‌هایش

   

  ✍ مجید بگنظری**روزنامه‌نگار و عضو هیات علمی دانشگاه

  🔸 نماینده مردم همانطور که از عنوانش هویداست اولی‌تر از سایر ویژگی‌های لازم، بایستی با تمام وجود دغدغه مردم و منافع آنها را داشته باشد و هیچ وسوسه‌ای نتواند این ویژگی را کمرنگ نموده و فرد نماینده را به کج‌راهه‌ای بنام کسب منفعت و انباشت ثروت شخصی سوق دهد.

   

  🔸 یک فرد شورایی حتی اگر به زیور تخصص، مشورت‌پذیری، خلاقیت و سخنوری آراسته باشد اما به هدف اصلی و اساسی یعنی کسب رضایت خدا و خدمت به خلق‌الله توجه ننماید، در نهایت از مردم فاصله گرفته و نخواهد توانست بیانگر خواست و مطالبات برحق آنها باشد.

   

  🔸 دغدغه مردم را در سینه داشتن و تعهد به انجام حداکثر تلاش برای تامین منافع آنها به مانند سایر ویژگی‌ها و بطور مثال “تخصص” نیست که با ارائه مدرک مرتبط بتوان آنرا اثبات نمود، بلکه تنها راه احصای آن بررسی سوابق کاندیدا در گذشته است؛ هر فردی در هر حوزه‌ای که مشغول به فعالیت بوده، لاجرم بطور مستقیم و یا غیرمستقیم با مردم و منافع آنان سر و کار داشته است؛ اینجاست که باید در کمال دقت جستجو کرد و سنجید که یک نامزد مدعی خدمت به مردم آیا در مشاغل و موقعیت‌های گذشته برای مردم و منافع‌شان حرکتی انجام داده است یا خیر؟!

   

  🔸 “ایرج مقدم” به طرز شگفت‌آوری دغدغه‌ مردم و رفع مشکلاتشان را دارد؛ شاید اغراق نباشد اگر او را از دردمندترین افرادی دانست که در جامعه شهری امروز ایلام زیست می‌کند؛ به دفعات اثبات نموده تنها جایی که تحت هیچ شرایطی کوتاه نیامده و نخواهد آمد، منافع مردمی است؛ در نهایت شجاعت، جسارت و البته صداقت از مردم و منافع‌شان چه در کنفرانس‌های خبری با مسئولین و چه در تریبون رسانه‌ نام‌آشنایش “هزارپیشه” از مردم، مشکلات، دردها و رنجهایشان سخن گفته است و البته که برای رفع بسیاری از آنها خصوصاً در حوزه‌های مرتبط با شورای شهر راهکارهایی ارزشمند دارد.

  در گذر سالیان هیچ وسوسه مادی و معنوی، تطمیع و یا تهدیدی نتوانسته “ایرج مقدم” را از مسیر همراهی با مردم باز دارد؛ کارنامه “مقدم” گواه محکمی است تا نگارنده ضمن احترام صمیمانه به تمامی همکاران رسانه‌ای او را از معدود خبرنگاران مردمی‌ و مطالبه‌گر استان ایلام معرفی نماید.

   

  🔸 “ایرج مقدم” از جمله خبرنگاران متعهدی است که در رویه‌ای پایدار بیان مشکلات، دردها و رنجهای همشهریان خویش را بر آرامش، آسایش و منافع شخصی‌ خود و خانواده‌اش ترجیح داده است؛ در مواقعی هم با شکایات، احضارها و کم‌مهری‌هایی نیز مواجه شده است.

   

  🔸 ان‌شالله مردم شریف ایلام نیز در کمال قدرشناسی در کنار اسم هر کاندیدای نسبی، سببی، حزبی و یا جناحی نام “ایرج مقدم” را بصورت ویژه بر برگه‌های رای خویش خواهند نوشت تا اثبات نمایند دغدغه‌‌های سالیان وی برای آنها ارزشمند بوده و با آراء بالا خستگی سالیان را از تنش زدوده و اینبار در میدانی جدید و جایگاهی خطیر بنام نمایندگی‌ شورای شهر ایلام او را به انجام وظیفه خواهند گمارد.

   

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

  ‍ چرا ایرج، مقدم است؟؟؟

   

  ✍علی اصغر اسدی؛ روزنامه نگار و سرپرست دفتر خبرگزاری تابناک در استان ایلام

  کشور در آستانه یک رویداد بزرگ سیاسی و اجتماعی قرار دارد، رویدادی که اگر با چشمان باز به آن نگریسته وفارغ از نگاههای قبیله ای و باندی ،انگشت بر انتخاب شایسته وبهینه گذاشته شود ،تغییری شگرف در بسیاری از حوزه ها به نفع اجزاء جامعه رقم برجای خواهد گذاشت.

   

  آری ! انتخابات، تجلی مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خویش، تبلور مردمسالاری و مظهر دمکراسی را در پیش رو داریم، هرچند نگاه های مسموم وجانبدارانه بی توجه به منافع ملی، سنگهای بزرگی در مسیر مشروطه خواهی مردم ایران قرار داده است؛ اما بازهم  چشم امید به تغییر در زوایای نهان وپنهان زندگی ما، به میزان حضور وشیوه انتخابمان دوخته است !

  دو انتخاب سرنوشت ساز در قاب یک رویداد بزرگ را پیش رو داریم، یکی با تاثیری با گستره ایرانی بزرگ و آن یکی ملهم از روح دمکراسی و تجسم مدیریت مردم بر مردم !عنوان پارلمان کوچک محلی را یدک می کشد اما به واقع پیشران مردمسالاری و تجلی واقعی دمکراسی و مدیریت مردم بر مردم است !

  هرچند با وجود تاثیرگذاری برخی رفتارهای مخرب وباندی، آنچنان باید وشاید فضای شهر وروستای ما انتخاباتی نشده است، اما حضور برخی چهره های امیدآفرین در عرصه انتخابات شورای شهر ،می رود تا نشاط را در شهروندان زنده وبارقه های امید به تغییر ،مطالبه گری و برنامه ریزی برای شهر انسان محور را در دل شهروندان ایلامی روشن نماید.

   

  آری در میان انبوه نامزدها برای ششمین دوره شورای شهر ایلام ،حضور چهره های دغدغه مند ،مطالبه گر و با برنامه، گرمی  ونشاط را به این روزهای سرد وخمود انتخابات استان هدیه داده است ،چهره های نام آشنایی که آنان را با دغدغه اشان برای آبادانی وگره گشایی از مشکلات شهر وشهروندان می شناسیم .

   

  آنانیکه سالهاست دغدغه مندانه ،صدای رسای مردم ایلام شده اند ،مطالبه گرانه نارسایی ها وکاستی ها را فریاد می کشند، اینک آمده اند تا با تلفیق تجربه چند وچندین ساله اشان در فریادکشی دردمندانه مردم دیار آلامتو از طریق ابزار رکن چهارم دمکراسی ،فریادگر دردهای مردم در پارلمان محلی بعنوان نمایشگر بزرگ دمکراسی باشند !

  او را با هزار پیشه اش می شناسیم، هزار پیشه در یک هنر ،هنر مطالبه گری عجین شده با دغدغه و چاشنی تعصب وغیرت !

   

  نامش ایرج است، مطالبه گری را بر نان و نوا مقدم دانست وهزار پیشه اش را بلندگوی دردمندان ایلامی کرد ،حنجره غیرتمندی که سالهاست درد و رنج های مردمان این سامان را فریاد می کشد!

   

  بی تعارف باید بگوییم، تجربه ما از رفتارشناسی مدیران و اغلب کسانی که پا به وادی خدمت چه در بستر انتخاب وچه در فضای انتصاب می گذارند ،این را به ما آموخته است؛ که شعارهای فریبنده خدمت، سالهاست از سوی بسیاری به سپری برای دستیازی به رانت قدرت وثروت مبدل شده است .

  شورا به جای سنگر خدمت به شهروندان،به فرصتی مغتنم برای شهرت وشهوت مال و قدرت بسیاری تبدیل  و برخی آن را  متاعی برای رسیدن به انواع واقسام امیال و آرزوها ،مال اندوزی وکسب قدرت تشخیص و از همان زاویه بدان می نگرند !

  اما یک فعال رسانه ای که ابزار دمکراسی خواهی اش جایگاهی به مراتب بالاتر از شورای شهر و فرصت ارتباط مدیران زمینه های رشد وتعالی فردی بی شماری را پیش رویش قرار داده است می تواند نگاهش به شورای شهر ،نگاهی یکسان با جویندگان رانت و رابطه وتلفیق ثروت وقدرت باشد ؟!قطعا برای هر انسان حق طلب و حق وگویی ،پاسخ این سوال منفی است!

   

  امروز ایرج هزار پیشه ای که تنها پیشه اش فریادگری ودغدغه مندی شهروندان ایلامی است، نامزد انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر ایلام است، یقینا چنین فردی که سالها تجربه اندوزی اش در آسیب شناسی کارشناسانه مسائل و مشکلات مدیریتی شهر از وی در حوزه مطالبه گری وفریادگری دردهای مردم چهره ای نام آشنا ساخته است مقدم بر دیگران است!

   

  با شناختی که از کارکرد رسانه ها و نقش بی بدیل آنها در پیگیری وبیان مشکلات، ارایه راهکارها  وپیشنهادات کارشناسانه در رفع تنگناهای مدیریتی در تمامی حوزه ها دارم ،به ضرس قاطع می گویم، انتخاب یک فعال رسانه ای ونقش دهی به وی در مدیریت شهری اصلح ترین انتخاب است و به این موضوع باور قلبی دارم که

   

  انتخاب ایرج، مقدم بر دیگران است! و ایلام به مقدم ها احتیاج دارد تا خود را بر بام پیشرفت وتعالی نظاره کند!

   

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

  نورافکنی برای شورا

   

  ✍عبدالحمیدکرمی؛ مدیرمسئول هفته نامه پیک ایلام اولین نشریه استان ایلام و رئیس سابق خانه مطبوعات استان

  انتخابات مظهر تجلی اراده مردم درتعیین سرنوشت ونمادی ازنظام مردم سالاری است.

  در۲۸خرداد۱۴۰۰ باردیگر

  صندوق های رای منتظر حضور شما مردم آگاه است که برای چهارسال اعضای شورای شهرایلام راانتخاب خواهی کرد.

   

  تجربه ای پنج دورگذشته محّک بسیارمناسبی برای انتخاب اعضای جدید خواهد بود؛ چراکه هردوره دارای مختصات خاصی برخورداربوده ودارای معایب ومحاسنی بوده که بابررسی عملکردهردوره راهی رابررویمان خواهدگشود که به انتخابی برتروبهتر دست یابیم.

   

  ازآنجا که رسانه ومطبوعات نقش مهمی دراطلاع رسانی وبعنوان نورافکنی که زوایای پنهان خیلی ازمشکلات ونارسایی ها رانمایان می سازد؛ وموجب شفافیت درتصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها می شود ونقش بی بدیل رسانه های متعهد ودلسوزکه تاکنون توانمندی خودرادرپیگیری مطالبات مردم نشان داده اندومورداعتماد مردم واقع شده اند، می تواند این امید و انتظار را در مردم بوجود می آورد که حضورشان دراصلی ترین مرکز تصمیم گیری در توسعه شهری ازاهمیت وجایگاه خاصی برخورداراست.

   

  یکی ازرسانه های پرمخاطب ومورداعتماد که باعملکردی شفاف مدافع حقوق وآگاه بخشی مردم بوده پایگاه خبری-تحلیلی «هزارپیشه»با مدیریت جناب آقای ایرج مقدم بوده که باشجاعت وشهامت فعالیت داشته که اینک درراستای خدمت بیشتر خودرادرمعرض رای ونظرشما مردم قدرشناس قرارداده که بانورافکن رسانه اش فریادگرخواسته های بحقتان درشورای شهرایلام باشند.

   

  باشد که با انتخاب نام ایرج مقدم در بین دیگر گزینه هایتان، جامعه رسانه ای استان را مفتخر و سرافراز نمایید.

  تا رسانه ها با انگیزه بیشتر پیگیر خواسته ها ومطالبات شما مردم شریف باشد.

   

  وعده ما وشما ۲۸خرداد ۱۴۰۰

   

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

  ایرج مقدم، پارلمان محلی و انسجام صنفی

   

  ✍ افشین ابراهیمی؛ سردبیر روزنامه سراسری مهران

  نگارنده براین اعتقاد است که؛

  یک معلم محبوب، یک مهندس خوشنام، یک ورزشکار پرافتخار، یک بازنشسته تجربه آموخته، یک بانوی ایده‌پرداز، یک جوان خوشفکر و یک مدیر رسانه‌‌ای مردمی، فارغ از صف بندی‌های جناحی و سیاسی، می توانند در انتخابات شوراهای اسلامی، بهترین انتخاب‌های مردم باشند.

   

  اما این مهم چند شرط اساسی دارد؛

  نخست اینکه این گزینه‌ها به عنوان نمایندگان اقشار مختلف جامعه باید در میزان محبوبیت، خوشنامی، دست‌پاکی، تجربه آموختگی، ایده‌پردازی، خوشفکری و مردم‌گرایی، سرآمد سایر نامزدهای انتخاباتی باشند؛ و در افواه عمومی حرف و حدیثی درباره آن‌ها شایع نباشد.

   

  دوم اینکه برای مقوله‌ی «تغییر وتوسعه‌ی شهری»، « تکریم حقوق شهروندان» و “ارتقای جایگاه مدنی شورا”، طرح و برنامه‌‌ای نوین و امیدآفرین با قابلیت اجرا ارائه نمایند تا به عنوان فرزندان شایسته ایلام، با استقبال مردم، روبرو شوند تا از آرای آحاد جامعه بهره‌مند شوند.

   

  دراین میان آنچه این روزها شاهد آن هستیم، همبستگی و انسجام صنفی اکثر قریب به اتفاق اهالی رسانه‌ست که در فضای مجازی و حقیقی، از همکار رسانه‌ای خود، مهندس ایرج مقدم به عنوان نماینده‌ای شایسته‌ در انتخابات پیش روی شوراهای اسلامی، با تولید محتواهای فاخر حمایت می‌کنند. اقدامی که تا کنون در کمتر صنفی مشاهده شده است.

   

  ✅به همین دلیل است که تا زمان نگارش این مرقومه، مدیرمسئول رسانه مردمی هزارپیشه، در نظر سنجی‌های مختلف رسمی و غیر رسمی، یکی از شانس‌های مسلم ورود به شورای اسلامی مرکز استان مورد توجه کُنش‌گران سیاسی و اجتماعی قرار گرفته است.

   

  چنانچه این اتفاق خجسته روی دهد، برای اولین بار در تاریخ انتخابات شوراهای اسلامی ایلام، یک مدیر رسانه‌ای به عنوان صدای رسا و واقعی مردم در پارلمان محلی شورا، در راستای خدمتگزاری به شهروندان در محک تجربه قرار خواهد گرفت.

   

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

  رسولان راستین رسالت

  ✅به “ایرج” که عمل بر ادعایش “مقدم” است.

  ✍دکتر نورالدین نورالهی؛ جامعه شناس و مدرس دانشگاه

   

  کلید واژه “تعهد” اگرچه به ظاهر یک کلمه بیش نیست؛ اما در ورای همین یک کلمه ی ساده، یک جهان بینی بزرگ نهفته است. ما اغلب در زندگی روزمره، بارها این واژه را بر زبان جاری می سازیم ولی از دامنه ی وسیع معانی آن غافلیم. تعهد و تعهدمندی در قلمرو زندگی امروزی، بدون شک بخش عظیمی از چالشها و دغدغه هایمان را بدون آنکه خود بخواهیم مرتفع خواهد ساخت. اگر این ابتدایی ترین اصل شکوفایی در وجود ما معمول و مستمر گردد، زوایای مختلفی از تصمیمات و کنشهای ما را در ارتباط با رفتار و کردارمان تحت تآثیر قرار خواهد گرفت، این کنش می تواند از انداختن آب دهان در کف پیاده رو تا رعایت همه جانبه ی حقوق دیگران باشد، این کنش می تواند از احقاق حق محروم ترین قشر جامعه و متمسک شدن مسئولین به هر دری برای تبرئه شدن اجحافشان در حق مظلوم ترین قشر جامعه همچون کارگران و رفتگران تا به پای میز محاکمه کشاندن قلدرترین و گردن کش ترین مسئول متواری از پذیرش قانون باشد! بنابراین پر واضح است که حرکت در مسیر تعهد، قوی ترین اهرم برای پویایی یک شخصیت مقبول و مردمی است و بدرستی نیز هیچگاه خدمات افرادی که قدم در عرصه ی تعهد می گذارند از حافظه ی مردم پاک نخواهد شد.

  مهندس ایرج مقدم یکی از این شخصیت های مقبول و محبوب در عرصه ی فعالیت های رسانه ایست؛ از مهمترین اصول خبرنگاری، میزان تعهدمندی یک خبرنگار نسبت به ابراز یک واقعه است تا بدانجا که خروجی این واقعه، منتهی به اصلاح و تغییر در ساختار آن واقعه گردد. طبیعی است که در این میان افراد متضرر شده از افشای این واقعه، به دنبال لاپوشانی، استتار و کمرنگ جلوه دادن میزان خسار احتمالی این واقعه هستند، اما تعهد یک خبرنگار مانع از آن می شود که در این میان معامله ای یا مصلحت اندیشی ای در نظر بگیرد!

  ایرج مقدم از آن دست کسانی است که وزن خود را بسیار سنگین تر از آن احساس می کند؛ که در کفه ی ترازوی کم فروشان و کوچک اندیشانی قرار بگیرد که به متاع ناچیز دنیوی دلخوش اند. باید بپذیریم چنین کسانی که برای احقاق حقوق مردم، آرامش و امنیت شان را به ورطه ی تهدید و تشر می کشانند، رسولان راستین رسالت خویش اند که تمثیل روشنی از آیه ی {… بلغ ما انزل الیک…} هستند، اگر چه در این رهگذر به موانع بزرگی بر می خورند اما هیچگاه از رسالت خویش خسته و مأیوس نمی گردند.

  یکی از مهمترین اصل در انتخاب مدعیان و کاندیداها در حوزه های مختلف ریاست جمهوری، مجلس و شورای اسلامی شهر و روستا، تحقق اهداف از پیش تعیین شده است. با تمرکز بر روی این اصل، میتوان در حوزه انتخابات شورای اسلامی شهر ایلام به همین یک نکته بسنده کرد که مردم فهیم و وارسته ی استان با حضور همه جانبه در انتخابات، ضمن مأیوس کردن عناصر مخرب و معاند و ضد انقلاب، در انتخاب این باره ی کاندیداهای اصلح، نوک فلش را به سمت کسانی بکشند که بی هیچ تعلق خاطری ضمن برخورداری از تعهد و تخصص لازم، وجودشان را موقوف خدمت به مردم نموده اند، کسانی که نگران نسل نوپا و در راهی هستند که فردا باید از امکانات این شهر بهره ببرند.

  ایرج مقدم در رورای این همه سالها، در تریبون رسانه ای “هزار پیشه” بانگ بر می آورد و صلای بیداری می دهد. او سالهاست سایه به سایه، عملکرد مسئولین را رصد کرده و به سمع مردم می رساند. او جسور و بی محابا، غفلت اندیشی و تساهل مسئولین را به تصویر می کشد. او به این درجه از رسالت رسانه ایش رسیده است که باید از خویشتن خویش گذشت تا بنایی عمارت گردد! لازم است این بار، بینا تر از همیشه و بردبار تر از قبل، به این مهم بیاندیشیم که آیا مدعیان صیانت از شهر، کیسه اندوزان گم در تاریکی کوچه ها هستند یا وارستگان و پرهیزکاران بیدار در مسیر راهزنها؟ باید بپذیریم که انتخاب ما، مهر تأییدی است بر عملکرد داعیه داران خدمت به این شهر. پس دوباره در این حماسه ی عظیم، بدرقه گوی کسانی باشیم که بهای بزرگ وجودشان، قابل معاوضه با ملک ها و موازی کاری ها و مصلحت اندیشی ها نیست.

  بدون شک در این استان شهید پرور، بسیار “مقدم” صفت قدم به عرصه خدمتگزاری نهاده اند. تکلیف است که این بار نیز صرفا به پاس نیت نیک آنان که تؤام با صداقت و تعهد است، آنان را به فضای خدمت در شورای شهر بفرستیم. “مقدم” هایی که نه در اندیشه ی دستیابی به حقوق شورای شهر ایلام، بلکه در اندیشه ی تشکیل شورای حقوق شهر ایلام اند!

  شاید این بار، ماه در محاق رفته ی آسمان شهر ایلام، از پس ابرهای اندوه، پیدا و پرتو افشان شود.

   

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

   اظهر من الشمس است انتخاب اول همه ما اصحاب رسانه ای ها در انتخابات پیش رو در حوزه شورای شهر زادگاه عزیزمان، ایلام، جناب آقای مهندس ایرج مقدم است…..

  جوانی تلاشگر از جنس ما فعالان رسانه ای و خبرنگاران، شخصیتی پیگیر و توانا و دلسوز توسعه شهری……

  ✍ مهدی زنگنه؛ فعال رسانه‌ای تهران

   

  طبیعی است افرادی که، صداقت و شجاعت دارند در این گونه میادین اجرایی به مراتب موفق تر عمل خواهند کرد، این صفات واقعأ صفات بارزی است که در وجود پاک، ایرج مقدم عزیز این همکار فرهیخته و شریف رسانه ای ما در ایلام نیز میباشد، البته قطعأ این فقط نظر ماست و تعدد کاندیداهای شورای شهر در آن سامان، حق انتخاب را برای همگان محفوظ میدارد، اما بسی روشن است که شناخت و انتخاب چنین افرادی، وظیفه هر شهروند ممتاز و صاحب اندیشه ای است، که قلبش برای توسعه شهر زادگاهش می تپد و دلش در گروه آبادانی دیارش است؛

   

  بنابراین بیاییم دست به دست هم دهیم و اتحاد و با دیدی باز و از روی تعهد، با شناخت کامل، با توجه به اعتدال گرایی در اندیشه و تعهد در کردار، آقای «ایرج مقدم» کاندیدای اصلح شهر ایلام را برای تکیه زدن بر کرسی شورای شهر ایلام انتخاب کنیم، که با انتخاب این مرد خوب و پاکدست روزگار که به حمدالله منتسب به یک خانواده اصیل نیز میباشند، انشالله قادر باشیم خدمت گذار شایسته و توانایی برای مردم ایلام انتخاب نماییم….

  و من الله توفیق…..

   

  ۱۴٠٠/٠۳/۱۱

   

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

  جسارت آقای مقدم در بیان مطالبات قابل تحسین است/ راه را برای ورود افراد جسور به شورای شهر هموار کنیم

  ✅امیدواریم توانایی و ظرفیت آقای ایرج مقدم برای بهبود اوضاع شهر، مورد توجه مردم قرار بگیرد / در کنار ” هزارپیشه” بمانیم

   

  ✍ طلیعه زاگرس

   

   

  🌐”هزارپیشه” در سالهای اخیر صدای مطالبات به حق مردم ایلام بوده و همچنان با قدرت در این میدان قرار دارد

  هزارپیشه و مدیر مسئول توانای آن جناب آقای “ایرج مقدم” بارها بر سر ایستادگی در مسیر مطالبات به حق مردم استان، حتی از آبروی خود نیز مایه گذاشته و در این مسیر بدون توجه به مشکلات بزرگی که برایش رقم خورده است، همچنان مانده است.

   

  🌐آقای مقدم در تمام این سالها در عرصه ی رسانه ای استان با جسارت و قدرت درخشیده اند و با اولویت دادن به مشکلات مردم، همیشه خواستار پاسخگویی مسئولین نسبت به مطالبات و دغدغه های مردم بوده است

  و امروز که تصمیم به حضور در عرصه ی بزرگ انتخابات و خدمت به مردم گرفته اند، باز هم برای سربلندی ایلام و ایلامیان به این عرصه آمده اند و امید میرود با شناختی که ایشان در این سالهای خدمت رسانه ای خود، از شهر ایلام و مردمش پیدا کرده است بتواند مورد اعتماد مردم قرار بگیرد، و گره ای از گره های شهرمان را بگشاید

   

  🌐آقای مقدم سالهاست که مشکلات و کوتاهی های مدیران را به آنها گوشزد می کند، سالهاست که به واسطه ی کار رسانه ایش به خوبی از خواست و مطالبات مردم آگاهی دارد و چه بسا اگر در جایگاه نماینده مردم در شورا قرار بگیرد، بتواند در جهت رفع مشکلات شهری و داشتن شهری پرنشاط و امیدوار عملکرد خوبی داشته باشد

  🌐هر چند بنده با ایشان در یک خط فکری قرار ندارم اما انصاف ایجاب می کند که واقعیتها را عنوان کنیم، ایشان بارها در جهت دغدغه های مردم تندترین مطالب نگارنده را با جسارت عنوان کرده اند، در حالیکه که خیلی ها بخاطر محافظه کاری خودداری می کردند انشاالله که توانایی و ظرفیت ایشان برای بهبود اوضاع شهر، مورد توجه مردم قرار بگیرد

   

  🌐ضمن موفقیت برای جناب مقدم، امیدواریم در این انتخابات چه ریاست جمهوری و چه شوراها، با انتخابی درست و آگاهانه، بتوانیم دلسوزان واقعی کشور را در این مسیر برگزینیم

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

  خبرنگار مقدم است…

   

  ✍ ایل بزرگ شوهان

  🔹یک خبرنگار در مرحله اول وظیفه دارد اطلاعات حیاتی جدید را به طور ساده و قابل فهم در اختیار عموم قرار دهد و آنگاه این اطلاعات را در قالبی درآورد که برای ارتقای کیفیت زندگی بشر قابل استفاده باشد.

   

   

  🔹جناب آقای ایرج مقدم مصداق بارز این صفات هستند.در انتخابات شوراهای شهر و روستا برایتان آرزوی موفقیت داریم.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

  خبرنگار صدای حق است

   

  « ✍ دهلران نیوز »

   

  کار خبرنگار انعکاس رخدادهایی است که قابلیت خبرشدن و اطلاع رسانی به جامعه را دارد.

  لازمه خبرنگار خوب بودن، داشتن علم و دانش، تجربه و جسارت است تا در کنار آن با سرعت، دقت و صحت، که سه اصل مهم در کار خبری است بتواند موفق عمل کند.

   

  مهندس #ایرج_مقدم مدیر سایت و کانال هزار پیشه ایلام را به جرات میتوان به معنای واقعی یکی از خبرنگاران شجاع و با جسارت استان نامید.

  شخصیت‌های همچون ایرج مقدم با وجود تمام کم و کاستی ها و فشارهاقابل ستایش اند .

   

  برای این دوست خوب و خبرنگار شجاع هم استانی در انتخابات پیش روی شورای شهر ایلام ؛ آرزوی موفقیت و پیروزی دارم ‌. انشاالا

   

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

   

  ‍ ‍ ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

   

  🆗 مقدم ( ۴۶١ ) از نگاه نخبگان و صاحب نظران استان

  ________________________

   

  ✍دکتر محمدخالد نبی نیا؛ مدرس دانشگاه رازی کرمانشاه

  عضو کانون سردفتران ازدواج و طلاق استان کرمانشاه

  _________________________

   

  جناب آقای مهندس مقدم

  مدیرمسئول محترم رسانه هزارپیشه

   

  ضمن عرض سلام و احترام اینجانب از باب “من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق” از این طریق بر خود لازم می دانم پیش از هر موضوعی و به دور از هرگونه قصد تبلیغاتی کمال سپاسگزاری و قدردانی خویش را به عنوان یک ایلامی که حتی مقیم استان ایلام نیست از برای زحمات بی شائبه و انسان دوستانه حضرتعالی در راستای پیشرفت فرهنگی و اجتماعی و همچنین حل مشکلات عدیده ی مردم استان عزیزم در طول چندین سال تصدی بر این مقام رسانه ای را به جا آورم.

   

  حقاً و انصافاً حضرتعالی از معدود افرادی هستین که با وجود سنگ اندازی های عدیده ای که بسیاری از مسئولان در روند کاری شما و ممانعت از ایفای رسالت رسانه ای شما اعمال نمودند، خستگی ناپذیر بودید…

   

  وجدانهای آگاه مردم استانم ایلام گواه صداقت و راست کرداری شما خواهد بود و امیدوارم در انتخابات پیشرو با انتخاب محقّانه شما پاسخ زحمات دلسوزانه خود را از مردم فهیم استان بگیرید….

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

   

  ‍ ‍ ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

   

  🆗 مقدم ( ۴۶١ ) از نگاه نخبگان و صاحب نظران استان

  ________________________

   

  ✍دکتر علی سهراب زاده؛ وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه

   

  _________________________

   

  با لحاظ موارد زیر حضور یک رسانه در. کنار شورای شهر ضروریست:

  قانونگذار مدیریت حوزه شهری را به مردم واگذار نموده تا با انتخاب نماینده خود، در توسعه شهر، زیبا سازی، مسایل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی دخالت نمایند…….

  اما هر گاه نماینده احساس کند اعمال وی در منظر و نقد عموم قرار میگیرد، یقینا تصمیم گیری وی با وسواس بیشتر صورت میگیرد، از طرفی، هیچ مجازاتی از اطلاع و آگاهی عموم از تخلفات ما سنگینتر نیست…..

  فلسفه وجودی یک رسانه اطلاع رسانی و البته اخبار اقدامات مدیران که بنمایندگی از مزدم تصمیم میگیرند، می باشد…

   

  رسانه هزار پیشه با مدیریت آقای مهندس ایرج مقدم در طول فعالیت چند ساله خود علی رغم شکایتهای متعدد از سوی سازمانها و ارگانهای مختلف، بی منت و سخاوتمدانه از هیج تلاشی برای اطلاع رسانی صادقانه دریغ نورزیده بنحوی که در بین مردم به «صدای مردم» معروف شده است…

   

  حال اگر مردم؛ صدای خود را در میان شورا برای تصمیمگیری های کلان داشته باشند و از سویی رسانه ای با سابقه «هزار پیشه» اعمال شورا را رصد کرده و آن را منتشر نماید، گویی هر تصمیمی که آن اعضا برای توسعه شهرمان میگیرند، تک تک احاد جامعه در آن دخیل بوده اند…..

   

  سابقه درخشان علمی و عملی جناب مهندس ایرج مقدم و دانش فنی والای وی در حوزه رسانه باعث شده تا بنده حمایت قطعی خود را از ایشان اعلام نمایم….

   

  به امید توسعه و پویایی شهرمان

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

   

  ‍ ‍ ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

   

  🆗 مقدم ( ۴۶١ ) از نگاه نخبگان و صاحب نظران استان

  ________________________

   

  ✍شهناز شاهمرادیان؛ عضو اسبق شورای شهر ایلام و فعال اجتماعی – فرهنگی

   

  _________________________

   

  به نام خدا

   

  باسلام وادب واحترام و ارزوی موفقیت و پیروزی برادر عزیزمان جناب آقای مهندس مقدم

   

  وامرهم شورا بینهم وشاورهم فی الامر

   

  مسئله شورا و مشورت در ایه ۱۵۹سوره آل عمران وایه۳۸سوره شورامطرح شده و این امر نشان دهنده اهمیت شوراومشورت درمسایلی که مربوط به مردم است می باشد

  (جامعه پویانیازمند رسانه کوشاوفعال است)

  باتوجه به نقش موثر وبی بدیل خبرنگار و رسانه و اهمیت ویژه رسانه درشورا واینکه خبرنگاران علمداران بصیرت هستند وعضو شورای شهر باید دارای شجاعت ،بصیرت،عدالت،درستکاری،دست پاکی وپویا باشدوبتواند صدای مردم مخصوصا صدای مظلومیت مردم ایلام را به گوش مسئولین برساندواشراف کامل به مشکلات شهر از قبیل، مشکلات عمرانی، فرهنگی، اجتماعی وغیره داشته و تجربه کافی و وافی دراین زمینه داشته وهم چنین راهکار و راه حل مناسب برای حل مشکلات در نظر داشته ودر این زمینه شجاعت و جسارت جهت بیان وپیگیری مسائل مهم شهری داشته باشد لذارسانه نقش موثر درشفاف سازی فعالیت شورا و شهرداری داردوشفاف سازی باعث دلگرمی مردم میشود

   

  لذا اینجانب باتوجه به شناختی که از مهندس مقدم دارم و ایشان در زمینه های مختلف سیاسی،اجتماعی، فرهنگی، و غیره فعالیت داشته و می تواند صدای رسای مردم شهر ودیارم باشد بنده به عنوان یک شهروند از ایشان حمایت کرده تا ان شاالله بتواند صدای محرومیت و مظلومیت مردم دیار عروس زاگرس رابه گوش مسئولین برساند و دادخوه مردم عزیز وصادق وبزرگوارم باشد.

   

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

  ‍ ‍ ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

   

  🆗 مقدم ( ۴۶١ ) از نگاه نخبگان و صاحب نظران استان

  ________________________

   

  ✍دکتر همتی دهبالایی؛ مدرس دانشگاه و فعال سیاسی – اجتماعی

   

  ‍ ‍

   

  حضور فردی توانمند همانند مهندس ایرج مقدم در انتخابات شوراهای اسلامی آثار مثبتی برای شهر ایلام دارد.

   

  جناب مهندس مقدم از داوطلبان متخصص، توانمند، کارآمد و علاقه‌مند در سامان بخشی در جهت شفاف سازی و اغنای مردم است.

   

  حرکت بسوی عدالت اجتماعی، پیشرفت و آبادانی مستلزم ورود افراد آگاه، قابل و توانمند به سیستم مدیریتی است .

   

  در ششمین دوره شورای اسلامی شهر ایلام، هرگاه کاندیدی از جنس رسانه که مطالبه گری بارزترین ویژگی آن می باشد، انتخاب گردد، با عملکردی قوی و آگاهانه در خدمت به مردم این مرز و بوم و اعتلای پرچم عزت آزادگی، رشد علمی و اقتصادی و معنوی بیشتر و بالاتر خواهد شد.

   

  دغدغه‌ام مردم برای انتخاب افراد مناسب جهت ورود به انتخابات  ششمین دوره شورای شهر توجه به حوزه فرهنگ است؛ که اگر فرهنگ توسعه یابد دیگر حوزه‌ها چون اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و… هم توسعه می‌یابد و مهم ترین تخصص مهندس مقدم، توجه به فرهنگ است که با این مهم می توان به شهری زیبا و زیبنده بیشتر امیدوار بود.

   

  مهندس ایرج مقدم در طول سالیان اخیر با توجه به اعتمادی که مردم به آن کرده اند، امانت دار مردم بوده و با قانون مندی و شفافیت در امور، بهترین خدمت  را به مردم ارائه می کند.

   

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

  ‍ ‍ ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

   

  🆗 مقدم ( ۴۶١ ) از نگاه نخبگان و صاحب نظران استان

  ________________________

   

  ✍دکتر مهدی فتاحی؛ مدیرکل منابع متمرکز سازمان صدا و سیمای کشور و مدرس دانشگاه

   

  _________________________

   

  چرا مقدم؟

   

  🔳سالهاست که او را می‌شناسم حتی از مدتها پیش از آنکه نامش با “هزار پیشه” معروفش پیوند بخورد؛ دغدغه های همیشگی اش را به هزارپیشه آورد؛ تا تریبون بی غل و غش هم استانی هایش باشد.

  دلسوزی برای مردم مشخصه بارزش است؛ ایرج مقدم را می‌گویم چهره‌های رسانه‌ای با تجربه اجرایی که صدای واقعی مردم است و اگر کسی بخواهد در دایره یا چارچوبی غیر از مردم دیارش او را تهدید و محصور نماید باید به دیده تردید به قضاوت و مرزبندی اش نگریست.

   

  🔳پارلمان شهری ( شورای اسلامی شهر ایلام) امروز نیازمند چهره هایی با تخصص های مختلف است؛ که در دفاع از مردمان شان کارنامه و پیشینه‌ای داشته باشند؛ چهره هایی چون مهندس ایرج مقدم که همه او را به پویایی و تحرک و دغدغه و پیگیری امورات و مشکلات مردم می شناسند.

   

  مهندس مقدم سالهاست که صدای مردم آن دیارش است و حل مشکلاتشان را فدای هیچ معادله یا معامله نمی‌کند.

   

  🔳او باور دارد که مردم مقدم اند تجربه اجرایی قابل ارائه و تحصیلات دانشگاهی مرتبط دارد؛ بافت فرهنگی، اجتماعی و جغرافیایی شهرش را به خوبی می‌شناسد و در بیان مشکلات دچار لرزش دست یا لکنت زبان نمیشود و می‌داند که زیر پوست این شهر و دیارش چه می گذرد؛ به سربلندی و اعتلای کشور، استان و شهرش باور عمیق دارد.

   

  🔳این دلایل و دهها دلیل دیگر به ما می‌گوید که او در ۲۸ خرداد مقدم است…

   

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

   

  ‍ ‍ ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

   

  🆗 مقدم ( ۴۶١ ) از نگاه نخبگان و صاحب نظران استان

  ________________________

   

  ✍وحید ملکشاهی نژاد فعال سیاسی، فرهنگی، اجتماعی

  _________________________

   

  چرا یک فرد رسانه ای باید در شورا باشد؟

   

  صدایش برای مردم مقدم بر ایرج بوده است.

   

  هر وقت جامعه ای میخواهد حقایق را بشنود باید بداند که روزنامه نگاران، سازمان های مردم نهاد و اهالی اهل قلم پای کار باشند.

   

  در شورای شهر هم که باید تک تک آنها صدای مردم باشند نه صدای منافع خود و اطرافیانش، نیاز به تخصص های فنی و مهندسی ،کارآمدی ، انسان های شجاع و اهل قلم بیشتر احساس میشود؛ لذا در انتخابات شورای شهر ایلام شخصی همانند ایرج مقدم که همیشه صدای مردم بوده و صدایش برای دردهای مردم بر ایرج ، مقدم بوده است ،احساس می شود.

   

  کسی که بتواند صدای رسای مردم و پلی بین مردم و مسئولین باشد و این هم یک تخصص و فن بیان و هنر میخواهد که اینجا به یک آدم رسانه ای نیازمند است و با انتخاب ایرج مقدم می توان این خلا را که در سال های گذشته بوده است را پر کند که بتواند در کنار دیگر اعضای شورا که آدم های فنی و متخصص برای ایلام و ایلامی تلاش کنند و فقط و فقط به دنبال کار برای مردم باشند ولاغیر ..

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

   

  ‍ ‍ ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

   

  🆗 مقدم ( ۴۶١ ) از نگاه نخبگان و صاحب نظران استان

  ________________________

   

  ✍ ابراهیم محمدی فعال رسانه ای و نائب رئیس اسبق خانه مطبوعات استان

  _________________________

   

  ✅ بدون تردید حق تقدم با مقدم است.

   

  این روزها با قطعی شدن نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر ایلام و مشخص شدن آنها در این دوره، اگر با قدری تامل به سرلیست نگاهی داشته باشیم.

   

  خواهیم دید که بسیاری از چهره های آشنا درکنار افراد گمنام دیده می شوند که مهندس ایرج مقدم به لحاظ رسانه ای بودنش یکی از افراد این دوره به شمار می رود.

   

  ایرج مقدم مدیرمسئول هزار پیشه به جهت آشنایی با مشکلات مردم در حوزه های مختلف جامعه بخصوص حقوق شهروندی و بارها نشان داده که از حقوق شهروندان دفاع نموده و هیچوقت از مسائل ومصایب آنها کوتاه نیامده‌ است؛ ازاین رو ازآنجایی که مطبوعات به عنوان رکن چهارم دموکراسی به شمار رفته وبا همه مشکلات و موانع مردم به خوبی آشنا بوده ،چه کسی بهتر از ایرج مقدم می‌تواند ایفای نقش داشته باشند و ایشان با توجه به سابقه درخشان در مطرح کردن و گوشزد نمودن مطالب نه تنها به عنوان زبان گویای مردم بلکه شورای اسلامی شهر نیازمند فردی چون مقدم به دلیل اشرافیت به تمام مسائل است.

   

  پس می‌طلبد آحاد مردم شهر ایلام پیرو حمایت قاطع اصحاب رسانه؛ از مهندس ایرج مقدم حمایت کنند؛ تا آنچه که در شورا می گذرد توسط وی و جامعه رسانه با مردم درمیان گذاشته شود.

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

   

  ‍ ‍ ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

   

  🆗 مقدم ( ۴۶١ ) از نگاه نخبگان و صاحب نظران استان

  ________________________

   

  ✍دکتر طیب افشار نیا؛ عضو علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری

  _________________________

   

  صراحت لهجه، شجاعت، پاک دستی، اصالت خانوادگی، ذکاوت و تیزهوشی، نکته سنجی و زیر بینی، دردمند بودن و درد جامعه را داشتن، احساس وظیفه اجتماعی، تکلیف مدار بودن، بیان صریح و بی پیرایه، وام دار نبودن به هیچ شخص و جبهه و جناح

  به گمانم این همه کافیست که ایرج مقدم را مقدم، اولی و اصلح برای عضویت در شورای شهر مظلومم ایلام بدانم

   

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

   

  ‍ ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

   

  🆗 مقدم ( ۴۶١ ) از نگاه نخبگان و صاحب نظران استان

  ________________________

   

  ✍مهندس میلاد ملک احمدی (مدرس دانشگاه و عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان)

  _________________________

   

  چرا ایرج مقدم؟؟

   

  هیچ عقل سلیمی محبوبیت چندین ساله ی خود در دلِ مردم را، با سوئ نیت ورود به شورای شهر به تاراج نمیدهد!

   

  ایرج مقدم را تقریبا همه میشناسند، صاحب امتیاز رسانه ی هزارپیشه ، که در طول چندین سال از تاسیس کانال تلگرامیش مشکلات و نابسامانی های شهر و شهروندان را رسانه ایی کرده و به گوش مسئولین مربوطه رسانده و بعضا مورد غضب برخی مسئولین قرار گرفته ، ولی عقب ننشسته است و به کارش ادامه داده و همین امر باعث شده در بین مردم ایلام شناخته شده و محبوب باشد.

   

  و اما این یک سوی ماجراست ، بی شک ایرج مقدم خوب باید بداند که شرایطش با سایر کاندیدها متفاوت است و باید تمام جوانب را سنجیده و با حساب به میدان بیاید ، چون ورود به شورای شهر همانا و انتظارات فراوان همانا ، با این حساب اگر مقدم خوب نتواند از مسئولیت شورای شهر برآید برای او گران تمام میشود و آن چهره ی محبوبش قطعا خدشه دار خواهد شد.

   

  پس نتیجه میگیریم هیچ عقل سلیمی نمیخواهد محبوبیت و سابقه ی درخشانش را خراب کند و قطعا برای خدمت و ادامه ی راهش ادامه است.

   

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

   

  ✅✅✅حمایت اکثریت پیشکسوتان خبر، نخبگان و دانشگاهیان از ایرج مقدم

   

  ✅✅مقدم هیچ گاه صحنه ی پرمخاطره مطالبه گری را رها نکرده است

   

  ✍طلیعه زاگرس

   

  💥.”ایرج مقدم” نام آشنای، تمام ایلامیان است، نام آشنایی که همیشه در کنار مطالبات به حق مردم ایستاده و هیچ گاه صحنه ی پرمخاطره ی مطالبه گری را رها نکرده است،

  و این بار باز هم به دنبال خدمت و برگرداندن نشاط و شادی به فضای شهرمان و ایجاد یک شهر درخور و شایسته ی همشهریانمان، قدم در راهی گذاشته که بسته به انتخاب خود مردم می تواند پرقدرت تر از همیشه در کنار مردم باشد

  💥 اما انصاف و وجدان ایجاب می کند، در موقع ضرور نسبت به کسانی که دل در گرو خدمت به مردم دارند و زبان گویای مطالبات مردم بوده اند، و می توانند همراه و همدل با مردم باشند، سکوت نکرد و در مسیر اعتلای شهرمان به اندازه ی توانایی خود در کنار ایشان باشیم

  💥لازم به ذکر است حمایت اکثر پیشکسوتان خبر، نخبگان و دانشگاهیان از جناب مقدم در خور تقدیر است، که این همکار پرتلاش و مطالبه گرشان را در مسیر خدمت به مردم یاری می کنند،

  💥انشالله با انتخابی درست، شهرمان را در مسیر شکوفایی و امید آفرینی قرار دهیم

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

  ” صدای رسانه در پارلمان “

  ایرج مقدم

  کد انتخاباتی ۴۶۱

  ✍ سانانیوز

  ✅ خبرنگار پیگیر ایلامی و انعکاس دهنده مشکلات مردمی این بار خود در مقام عملگرایی برامده است تا نشان دهد فاصله ای بین شعار و عمل نیست.

   

  مقدم را باید دید و شناخت او در اخلاقمداری و مردمداری مقدم است.

   

   

  __________________

  ستاد مجازی مهندس ایرج مقدم(۴۶۱)

   

   

   

  true
  true
  true
  true

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

  
  true