هزارپیشه بروزترین رسانه مجازی استان ایلام
ssssssssss
 • خانه
 • موضوعات
 • انتخابات
 • کانال
  ×

  منوی بالا

  منوی اصلی

  دسترسی سریع

  اخبار سایت

  true
  true

  ویژه های خبری

  true
      امروز  پنج شنبه - ۷ اسفند - ۱۳۹۹  
  true
  true
  ایجاد اشتغال برای مددجویان کمیته امداد بر اساس ایده های نوین /الگوی اشتغال زایی کمیته امداد در حال جهانی شدن است

  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)استان ایلام در آیین آغاز بکار دومین استارآپ ویکند مددجویان:
  ایجاد اشتغال برای مددجویان کمیته امداد بر اساس ایده های نوین /الگوی اشتغال زایی کمیته امداد در حال جهانی شدن است
  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام گفت: ایجاد کار و شغل بر اساس ایده های نوین و امروزی از مهم ترین برنامه ها و اهداف این نهاد در راستای توانمندسازی خانواده های مددجویان است.
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد قنبر موسی نژاد در آیین آغاز بکار دومین استارت آپ ویکند مددجویان کارآفرین کمیته امداد استان که به صورت مجازی و ویدئو کنفرانس و با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام و مدیر پارک علم و فناوری استان برگزار شد بیان کرد: ورود کمیته امداد به عرصه های نوین اشتغال زایی برای مددجویان جویای کار بخاطر تجربه و توانایی های این نهاد و همچنین بخاطر استعدادهای شناسایی شده مددجویان در عرصه کار آفرینی صورت می گیرد.
  وی تصریح کرد: کمیته امداد برای عملیاتی کردن چنین برنامه ها و پروژهایی از توان نخبگان، تحصیل کرده هاو مخاطبین دارای استعداد کمیته امداد و همچنین برخی دستگاههای اجرایی استان و نیز شرکت های فناوری و شتاب دهنده های موفق استان بهره گیری خواهد کرد.
  مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با عنوان اینکه هدف این نهاد از برگزاری رویدادهای علمی و کارآفرینی و دومین استارپ آپ ویکند شناسایی استعدادهای کارآفرینی نخبگان مورد حمایت کمیته امداد است تصریح کرد: در این زمینه از صاحبان ایده های نوین و امروزی در زمینه اشتغال حمایت خواهد کرد .
  موسی نژاد با عنوان اینکه در این رویداد، تعداد ۸ تیم از ۵ شهرستان استان حضور داشته و به صورت مجازی با هم رقابت خواهند کرد تصریح کرد: هدف این است که الگوی جدیدی را در زمینه کارآفرینی در استان و کشور ایجاد و توسعه داده و کمیته امداد استان ایلام به همین منظور قصد دارد درآینده میزبان استانهای غرب کشور باشد.
  وی در ادامه با عنوان اینکه هم اکنون رویکرد اشتغال زایی کمیته امداد نه تنها در کشور موفقیت های بزرگی کسب کرده است بلکه این مهم هم اکنون برند جهانی و بین المللی هم پیدا کرده است.
  مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در ادامه به فعالیتهای کمیته امداد در عرصه تولید فرش دستباف اشاره کرد و گفت: فرش بافی کمیته امداد چند سالی است که شهرت جهانی پیدا کرده است و تحت عنوان الگوی احسان در سازمان علمی ، فرهنگی یونسکو در سازمان ملل متحد به عنوان یک الگوی کارآفرینی موفق و جهانی به ثبت رسیده است.
  مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام نیز در این رویداد مجازی در سخنانی گفت: این اداره کل همواره تلاش کرده است که نقش تسهیل گری در برگزاری رویدادهای علمی را ایفا کرده و همواره از صاحبان ایده و فارغ التحصیلان دانشگاهی حمایت کرده است.
  مهندس بیرامی با عنوان اینکه کمیته امداد از دستگاههایی است که در عرصه های نوین اشتغال زایی به خوبی ورود کرده است گفت: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان این آمادگی را دارد که با کمیته امداد در این زمینه همکاری و در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به متقاضیان این عرصه نیز همکاری نماید.
  دکتر طاهرپور، رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام نیز در سخنانی با عنوان اینکه کمیته امداد از پیش قراولان ورود به عرصه های نوین کارآفرینی است گفت: یقین دارم که در بین خانواده های مددجو بسیاری از دانش آموختگان هستند که توانایی ورود به عرصه کارآفرینی نوین و اقتصاد دیجیتالی را دارند و در سالهای گذشته نیز ما شاهد حضور خوب مددجویان کارآفرین در این عرصه بوده ایم.

  true
  true
  true
  true

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

  
  true