هزارپیشه بروزترین رسانه مجازی استان ایلام
ssssssssss
 • خانه
 • موضوعات
 • انتخابات
 • کانال
  ×

  منوی بالا

  منوی اصلی

  دسترسی سریع

  اخبار سایت

  true
  true

  ویژه های خبری

  true
      امروز  سه شنبه - ۳۰ دی - ۱۳۹۹  
  true
  true
  اعلام آمادگی هلدینگ های بزرگ کشور برای راه اندازی پارک پلی پروپیلن استان ایلام

  ⭕ نشست مشترک استاندار ایلام با دو مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس و ایرانیان

  اعلام آمادگی هلدینگ های بزرگ کشور برای راه اندازی پارک پلی پروپیلن استان ایلام

  به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، ظهر امروز شنبه ۱۳ دیماه قاسم سلیمانی‌دشتکی استاندار ایلام در جهت ایجاد سرمایه گذاری در استان و پیگیری امور مربوط به طرح ها و پروژه های حوزه پتروشیمی با ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس و اشرف زاده مدیرعامل هلدینگ ایرانیان نشست مشترک برگزار کرد.

  در این نشست که سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار، صفری سرمایه گذار بخش خصوصی نیز حضور داشت، استاندار ایلام ابتدا گزارشی از وضعیت استان در خصوص فرصت های سرمایه گذاری از جمله ظرفیت هایی نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع پائین دستی ارائه داد.

  سلیمانی‌دشتکی در ادامه خواستار سرمایه گذاری شرکت ها و هلدینگ‌های بخش خصوصی در پارک پلی پروپیلن استان شد و گفت: امروز استان ایلام بعنوان قطب صنعت پتروشیمی در غرب کشور بشمار می رود و در این زمینه ظرفیت های بسیار مهمی برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در صنایع پائین دستی وجود دارد.

  وی در ادامه با تاکید بر این مطلب که استان از سرمایه‌گذاری شرکت های بزرگ بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی حمایت می کند، اضافه کرد: خوشبختانه در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی استان ظرف چند سال گذشته اتفاقات بسیار مهم و مثبتی از جمله افتتاح فاز اول و دوم پتروشیمی ایلام، شروع بکار و آماده سازی مقدمات اجرای چند طرح پتروشیمی دیگر و … افتاده است.

  در ادامه این نشست مهندس ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس از استاندار ایلام بعنوان یکی از موفق ترین دولتمردان در پیگیری امور حوزه انرژی نام برد و گفت: این همکاری و همراهی نقش برجسته ای در تشویق و ترغیب بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در استان داشته است که خوشبختانه ما امروز شاهد این اتفاق مهم هستیم.

  گفتنی است که در این نشست هلدینگ های خلیج فارس و ایرانیان برای سرمایه گذاری در راه اندازی پارک پلی پروپیلن با بخش خصوصی اعلام آمادگی کردند.

  true
  true
  true
  true

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

  
  true