2024-07-20

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

اطلاعیه مرکز عضویابی، گزینش و استخدام ارتش استان ایلام

اطلاعیه مرکز عضویابی، گزینش و استخدام ارتش استان ایلام

قابل توجه داوطلبان قبول شده در آزمون کنکور اختصاصی دانشگاه های افسری

 

 

نظر به اینکه فرآیند گزینش داوطلبان قبول شده در سراسر کشور بصورت تمرکزی در محل گزینشهای نیروی مورد علاقه نفرات در آدرس های زیر انجام می پذیرد لذا  بمنظور جلوگیری از نقص درتهیه مدارک وهرگونه وقفه ای درفرآیند حتما در اسرع وقت به سایت ثبت نامی به نشانی http://gozinesh.aja.ir مراجعه ونسبت به تهیه و ثبت اطلاعات خواسته شده اقدام و در تاریخی که مختص هر شخص می باشد و درسایت به نفر اعلام گردیده راس ساعت ۶ صبح در گزینش نیروی قبول شده حضور داشته باشید ضمنا حضور افراد برابر برنامه زمانبندی ازپیش تعین شده بوده وامکان جابجایی تاریخ حضور داوطلب وجود ندارداهمیت موضوع تاکید می گردد.

 

– آدرس مرکز فرآیند گزینش و استخدام نیروها:

نشانی محل مراجعه داوطلبان نیروی زمینی:

تهران- میدان حُرّ – خیابان امام خمینی(ره) غربی –  نرسیده به چهارراه کمالی – مدیریت گزینش و استخدام نزاجا.

 

مسیر‌های دسترسی :

 

مسیر شماره ۱:ترمینال غرب – به ایستگاه مترو میدان آزادی مراجعه و در ایستگاه شادمان تغییر خط داده و در ایستگاه میدان حر پیاده شوید.

مسیر شماره ۲:ترمینال شرق – با اتوبوس‌های BRT به میدان انقلاب مراجعه و از آنجا در ضلع جنوبی با تاکسی یا خط واحد اتوبوسرانی به میدان حر   مراجعه نمایید.

مسیر شماره ۳:ترمینال جنوب – به ایستگاه مترو ترمینال جنوب مراجعه و در ایستگاه امام خمینی (ره)  تغییر خط داده و در ایستگاه میدان حر پیاده شوید.

 

نشانی محل مراجعه داوطلبان نیروی پدافند هوایی :

 

تهران- بزرگراه بسیج – بزرگراه هجرت – ستاد فرماندهی نیروی پدافند هوایی ا.ج.ا ایران – جنب بانک سپه – مدیریت گزینش،عضویابی و استخدام

 

نشانی محل مراجعه داوطلبان نیروی هوایی :

 

تهران- میدان امام حسین – خیابان دماوند –  بعد از اتوبان امام علی (ع) – خیابان شهید غفاری نسب – دایره گزینش و استخدام شهید خضرایی

 

مسیر‌های دسترسی :

 

مسیر شماره۱: ترمینال غرب – اتوبوس‌ BRT به سمت تهرانپارس –ایستگاه شهید فتحنایی – خیابان شهید غفاری نسب.

مسیر شماره ۲: ترمینال شرق – اتوبوس‌ BRT به سمت  به سمت آزادی – ایستگاه شهید فتحنایی – خیابان شهید غفاری نسب .

مسیر شماره ۳: ترمینال جنوب – سوار مترو به سمت تجریش شده و در ایستگاه مترو دروازه دولت پیاده شده و سپس سوار اتوبوس BRT  به سمت تهرانپارس – ایستگاه شهید فتحنایی – خیابان شهید غفاری نسب.

 

نشانی محل مراجعه داوطلبان  نیروی دریایی:

 

تهران- بزرگراه امام علی (ع) شمال – بزرگراه شهید زین‌الدین شرق – اولین خروجی جنب باشگاه صدف نداجا

 

مسیر‌های دسترسی :

مسیر شماره ۱: ترمینال غرب – به ایستگاه مترو میدان آزادی مراجعه و به ایستگاه جانبازان آمده و از میدان رسالت به آدرس بالا مراجعه نمایید.  مسیر شماره۲: ترمینال جنوب – به ایستگاه مترو ترمینال جنوب مراجعه و به ایستگاه جانبازان آمده و از میدان رسالت به آدرس بالا مراجعه نمائید.

 

درصورت نیاز وجهت رفع ابهام با شماره تلفن ۰۸۴۳۲۲۲۴۲۴۴ تماس حاصل گردد.

 

 

شعبانی رئیس مرکزعضویابی،گزینش واستخدام ارتش استان ایلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *