2024-05-18

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

استاندار شدنم را تکذیب می کنم

نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی در واکنش به خبر تلاش وی برای استاندار شدن را به شدت تکذیب نمود وگفت :در ماههای گذشته از سوی دوستان پیشنهاداتی در این خصوص به بنده ارایه شده است ،اما به صراحت عرض کرده ام که هیچ برنامه ای در این راستا نداشته وندارم.

جلال میرزایی اظهار داشت :از آنجاییکه در خصوص استاندار شدن هیچ برنامه ای ندارم ،لذا شایعه ارایه رزومه به وزارت کشور را تکذیب نموده و این شایعات را اقدامی هدفمند در راستای تخریب خود قلمداد می کنم که در فرصت مناسب به تشریح آن خواهم پرداخت.

وی افزود : عده ای بصورت هدفمند موضوع استاندار شدن بنده را مطرح می کنند ،جالبتر اینکه همان عده خودشان شروع به تخریب می کنند ،در صورتیکه چنین موضوعی وجود خارجی نداشته واز اساس کذب است.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:اخیرا وزیر کشور به لیست ۱۷ نفره استانداران بازنشسته اشاره ای کرده اند و دیوان محاسبات هم اعلام کرده اند ۱۵ استاندار مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان می شوند.

وی ادامه داد: تاکنون به صورت رسمی لیست استانداران مشمول قانون فوق اعلام نشده است ،ولی لیست ۱۵استاندار مشمول بازنشستگی نهایی شده وپرونده دو نفر از استانداران در دست بررسی است .اما قطعا مجلس بطور جدی پیگیر اجرای تام وکامل این قانون در سطح دستگاههای اجرایی خواهد بود.

میرزایی با اشاره به خبرهای منتشر شده در خصوص وضعیت پرونده استاندارایلام خاطر نشان کرد: در اینخصوص پیگیری نکرده ام ،اما وزارت کشور در خصوص اجرای این قانون ،دو یا سه برابر ظرفیت استانداران بازنشسته را تهیه نموده که این لیست در اختیار رییس جمهور محترم قرار گرفته وایشان هم موضوع را به معاون اول خود احاله نموده است.
وی درپایان گفت : به هرحال صحبت این است ؛قانونی که مجلس تصویب نموده باید اجرا شود ،دراین راستا هم نمایندگان وهم کمیسیونهای مختلف مصمم بر اجرای این قانون بصورت کامل هستند و همه هم باید تابع قانون باشیم./تابناک ایلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *