2023-03-24

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

اربعین نقطه اتصال عاشورائیان و منتظران ظهور

اربعین نقطه اتصال عاشورائیان و منتظران ظهور
▪️نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گفت: اربعین موجی برخواسته از شور و شعور کسانی است که در طول تاریخ با حضور خود نام عاشورا را زنده نگه داشته اند.

▪️حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار در خطبه های امروز نماز با بیان اینکه راهپیمایی اربعین اگرچه در ابتدا با تعداد معدودی آغاز شد اما خوشبختانه در حال حاضر شاهد موج میلیونی جمعیت شیعیانی هستیم که با حضور در راهپیمایی اربعین بزرگترین اجتماع شیعیان را در جهان تشکیل می دهند.

▪️خطیب جمعه ایلام با اشاره به اینکه موضوع اربعین هم از لحاظ معنوی و هم مالی فرصت بسیار بزرگی برای استان ایلام است یادآور شد: شایسته است همانگونه که مردم و مسئولان از زائران استقبال و پذیرایی می کنند در بازگشت زائران نیز از مهمان نوازی و خدمات رسانی به آنها غافل نشوند.

▪️حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار با اشاره به وقوع چند تصادف در روزها اخیر در محور های موصلاتی ایلام به مهران گفت: شایسته است مسئولان توجه بیشتری به زیر ساختهای اربعین در استان ایلام داشته باشند .

▪️خطیب جمعه ایلام بعدازبیاناتش در خصوص اربعین ، با اشاره به اینکه جوانان بالاترین سرمایه های هر کشوری هستند افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب جوانان برای کشور یک فرصت و امتیاز هستند و در دوران های مختلف انقلاب، جنگ تحمیلی و دفاع مقدس این جوانان بودند که بیشترین نقش را ایفا کردند.

▪️خطیب نماز جمعه ایلام تاکید کرد: در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص ارتباط صمییمی مسئولان با جوانان، بنده نیز بعد از اتمام مراسم بزرگ اربعین ارتباط مستقیم و نزدیکی را با تشکل های دانشجویی، دانش آموزی و طلاب برقرار خواهم کرد و در فرصت های مناسب و دوره ای به دیدار این اقشار مهم و تاثیرگذار جامعه می روم.

▪️نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در ادامه تاکید کرد: مسئولان ارشد کشور بدانند که در مذاکرات نمی توان به امریکا اعتماد کرد.

▪️علاوه بر موضوع اربعین ومسائل دیگر،تصویب کاپیتولاسیون در چهارم آبان ماه سال ۱۳۴۳ و توطئه آمریکا و عربستان در قتل خاشقچی روزنامه نگار منتقد سعودی از دیگر محورهای خطبه های امروز نماز جمعه ایلام بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *