2024-05-18

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

اخبار دوگانه تعطیلی مدارس و آخرین واکنش آموزش و پرورش به اخبار تعطیلی مدارس در روز یکشنبه

تاکنون دانشگاه آزاد به صورت رسمی روز یکشنبه ۲۱ بهمن ۹۷ را تعطیل اعلام کرده است. اما دولت هنوز در زمینه تعطیلی این روز تصمیمی نگرفته‌ است و وزیر آموزش و پرورش در اصفهان اعلام کرده است که مدارس در روز ۲۱ بهمن ماه تعطیل نیست.

تعطیلات در کشور ما به رغم آنکه از برخی کشورها کمتر است، اما به دلیل نامنظم و غیرقابل برنامه ریزی بودن، در بسیاری موارد مردم و دولت را دچار چالش‌های جدی می‌کند.
امسال امسال و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، روز یکشنبه ۲۱ بهمن ماه در بین دو تعطیلی جمعه و شنبه -شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)- و تعطیلی روز دوشنبه ۲۲ بهمن به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب قرار دارد.
عملا با استفاده از مرخصی در این روز و با در نظر گرفتن تعطیلی بسیاری ادارات و مدارس در روزهای ۵ شنبه، روز یکشبه ۲۱ بهمن از روزهای نیمه تعطیلی است که چالش تصمیم گیری برای اعلام رسمی تعطیلی آن وجود خواهد داشت.
از آنجاییکه معمولا در فصل سرد سال احتمال افزایش آلودگی هوا تا بیش از آستانه ناسالم و همچنین بارش برف سنگین وجود دارد، چندین احتمال همزمان پیرامون این روز وجود خواهد داشت. همچنین با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای برگزاری باشکوه دهه فجر امسال، دولت هنوز پیرامون تعطیلی این روز تصمیم جدیدی اعلام نکرده است.
لذا به منظور اطلاع مخاطبان ارجمند به محض اعلام اطلاعات جدید، آخرین اخبار مربوط به تعطیلی روز یکشنبه ۲۱ بهمن در رسانه هزارپیشه اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *