2024-05-18

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

اتصال سامانه‌های بیمه سلامت با تامین اجتماعی

محمدمهدی ناصحی امروز(چهارشنبه هشتم شهریورماه) در سفر به استان ایلام و در نشست با کارکنان بیمه سلامت ایلام، اظهار داشت: اقداماتی که دولت سیزدهم انجام داده، مخصوصاً در بیمه سلامت، بحث پوشش بیماران صعب العلاج است که این اتفاق مهمی که در سال گذشته در کشور شروع شد.

وی افزود: ساماندهی این بیماران در کمیته استانی در حال انجام است، همچنین بحث اتصال بیمه سلامت با تامین اجتماعی در حال حاضر شروع شده و این کار از چند مرکز درمانی اتفاق افتاد ه است.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت یادآور شد: خوشبختانه این خدمات گسترده و صندوق صعب العلاج به مجموعه بیمه سلامت افزوده شده و امیدواریم با این اقدامات عمق بیمه‌ای نیز برای پوشش‌های مختلف اضافه شود.

دکتر ناصحی اضافه کرد: از این پس همه بیماران خاص و سخت درمان سازمان تأمین اجتماعی به صورت الکترونیک و برخط بدون هیچ هزینه از حمایت‌های صندوق بیماری‌های سخت درمان برخوردار می‌شوند و هزینه‌ها را سازمان بیمه سلامت پرداخت می‌کند.

وی ادامه داد: اکنون بیش از ۴۰ میلیون نفر از جمعیت کشور در قالب صندوق‌های مختلف تحت پوشش بیمه سلامت است، ۶۰ درصد جمعیت استان ایلام نیز تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با اشاره به پرداخت مطالبات موسسات و مراکز درمانی خاطرنشان ساخت: در پرداخت بخش‌های خصوصی بیمه سلامت به روز است و برای کل موسسات دولتی تا خردادماه پرداخت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *