هزارپیشه بروزترین رسانه مجازی استان ایلام
ssssssssss
 • خانه
 • موضوعات
 • انتخابات
 • کانال
  ×

  منوی بالا

  منوی اصلی

  دسترسی سریع

  اخبار سایت

  true
  true

  ویژه های خبری

  true
      امروز  پنج شنبه - ۷ اسفند - ۱۳۹۹  
  true
  true
  آغاز مهلت تکمیل ظرفیت دکتری پزشکی ۹۹/ ظرفیت پذیرش و زمان اعلام نتایج مشخص شد

  رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی مطرح کرد؛
  آغاز مهلت تکمیل ظرفیت دکتری پزشکی ۹۹/ ظرفیت پذیرش و زمان اعلام نتایج مشخص شد
  هاشمی نظری از آغاز تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت ۹۹ و ظرفیت پذیرش در رشته محل‌ها خبر داد.

  سعید هاشمی نظری رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، از آغاز تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت ۹۹ خبر داد و گفت: مرحله تکمیل ظرفیت برخی از رشته محل‌های شهریه پرداز آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی ۹۹ در سایت سنجش آموزش پزشکی از امروز آغاز شده است و داوطلبان می توانند به لینک ثبت نام در سایت به نشانی Sanjeshp.ir مراجعه کنند.

  ظرفیت تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی پزشکی ۹۹
  هاشمی نظری با اشاره به رشته‌هایی که در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری پزشکی ۹۹ پذیرش دانشجوی در آنها صورت می‌گیرد، گفت: در مرحله تکمیل ظرفیت دوره‌های شهریه پرداز مقطع دکتری تخصصی گروه پزشکی ۱۸ نفر در ۸ رشته محل اعضای مصنوعی و وسایل کمکی، آینده پژوهی سلامت، پرستاری، زیست فناوری پزشکی، فیزیک پزشکی، مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی، مهندسی بافت و نانوفناوری پزشکی پذیرش می‌شوند.

  رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با بیان اینکه مهلت یک روزه برای ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری پزشکی ۹۹ در نظر گرفته شده است، گفت: داوطلبان می‌توانند با وارد کردن کد رهگیری در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به انتخاب رشته محل‌های مربوط به مرحله تکمیل ظرفیت، از تاریخ ۲۹ تا ۳۰ دی ماه ۹۹ اقدام کنند.

  هاشمی نظری بیان کرد: تمام داوطلبانی که به عنوان قبول مرحله اول (کتبی) به مرحله دوم راه یافتند و نمره مرحله دوم را دارند (اعم از قبول یا مردود) می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند همچنین افرادی که در مرحله قبل قبول شده بودند و در مرحله تکمیل ظرفیت قبول شوند، پذیرش اول آنها لغو می شوند و امکان تحصیل در رشته پذیرفته شده قبلی نیست.


  نتایج مرحله تکمیل ظرفیت دکتری پزشکی نیمه اول بهمن ماه اعلام می‌شود
  رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت ۹۹ بیان کرد: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت نیمه اول بهمن ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد افزون بر این زمان شروع به تحصیل پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت، توسط دانشگاه پذیرنده تعیین و اعلام خواهد شد.

  هاشمی نظری به تعداد داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی ۹۹ اشاره کرد و گفت: از تعداد ۱۸ هزار و ۲۴۱ نفر داوطلب ثبت نام کننده در آزمون، ۱۳ هزار و ۶۷۳ نفر (حدود ۷۵ درصد) در جلسه آزمون حاضر شدند و ۴ هزار و ۵۶۸ نفر (حدود ۲۵ درصد) غایب بودند.

  رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به آمار پذیرفته شدگان آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی ۹۹ بیان کرد: در اعلام نتایج اولیه تعداد ۳ هزار و ۳۷۴ نفر مجاز به انتخاب رشته محل شدند که از این تعداد ۳ هزار و ۲۷۱ نفر انتخاب رشته محل خود را انجام دادند و در نهایت نتایج نهایی اول آذرماه ۹۹ منتشر شد و یک هزار و ۵۸۷ نفر (۵۹۷ نفر مرد و ۹۹۰ نفر زن) در آزمون پذیرفته شدند.

  رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی اظهار کرد: همچنین افرادی که به هر دلیل پس از پذیرش ثبت نام نکنند یا پس از ثبت نام در دانشگاه انصراف دهند به مدت یک سال از شرکت در امتحان دوره دکتری تخصصی و پژوهشی محروم خواهند شد. این محرومیت شامل پذیرفته شدگان با پرداخت شهریه (بین الملل سابق و آزاد اسلامی) نمی‌شود.

  رئیس مرکز سنجش پزشکی گفت: آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال ۹۹ گروه علوم پزشکی در پنج نوبت صبح و عصر روز جمعه ۱۰ مرداد، صبح و عصر روز شنبه ۱۱ مرداد و صبح یکشنبه ۱۲ مرداد ماه ۱۳۹۹ با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و در ۲۹ دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور به طور همزمان برگزار شد.

  رئیس سنجش آموزش پزشکی گفت: نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال ۹۹ گروه علوم پزشکی ۱۸ شهریور ماه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد و داوطلبان تا ۲۴ شهریور فرصت داشتند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

  true
  true
  true
  true

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

  
  true