2024-04-25

پایگاه خبری هزارپیشه

بروزترین پایگاه خبری استان ایلام


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/hezarpi2/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

آخرین خبرها از تغییرات استانداران

▪️به گزارش منابع کاملا موثق، تعداد ١۵ نفر از استانداران پیر و کهنسال قطعا مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان هستند و البته یک نفر از این استانداران بازنشسته، همچنان در لابی گری برای ماندن است و تمام زور خود را می زند تا بنده خدا خدمت خالصانه خود به خلق را از دست ندهد و نرود استراحت کند!!!
و در خبرهای تایید شده نیز اشاره شد که ١۴ استاندار قطعی و ١ نفر در دست بررسی است؛ اما آنچه مشهود است و منابع موثق می گویند؛ تعداد ١۵ نفر درست است و تلاشها برای ماندگاری بی جواب است.

▪️خبرهای موثق حکایت از این دارد دولت به این نتیجه رسیده است؛ علاوه بر ١۵ استاندار کهنسال ٢ استاندار دیگر باید میز قدرت را واگذار نمایند و در مجموع ١٧ استاندار باید تعیین شوند.

▪️منبع خبری هزارپیشه، تغییر محل خدمت فریدون همتی را نیز تایید کرده و می گوید؛ فریدون همتی را باید استاندار آینده استان فارس دانست.

▪️این منبع موثق خبرداد؛ تا کنون تعداد ٢۴ رزومه تایید نهایی و به کمیته انتخاب استانداران ارسال شده است و گزینه های نهایی از میان این ٢۴ نفر تعیین خواهد شد.

▪️و اینکه، این گزارش حکایت از این دارد که اسامی ٣ نفر از فرزندان ایلام در میان گزینه های نهایی رزومه های تایید شده قرار دارد.

▪️در مورد استانداری ایلام نیز آنچه به گوش می رسد این است؛ که استاندار ایلام در میان لیست بازنشستگان است و ٣ گزینه بومی و دو گزینه غیر بومی نیز کاندیدای جایگزینی هستند و یکی از معاونین کنونی نیز رزومه خود را تحویل وزارت کشور داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *